Obserwatorzy

czwartek, 29 grudnia 2011

ESSENCE VAMPIRE'S LOVE - RECENZJA KOSMETYKÓW

Parę słów na temat limitowanej serii kosmetyków ESSENCE o nazwie "Vampire's Love", która wyszła jakiś czas temu. Jestem posiadaczką palety cieni, lipstaina nr 01 oraz różu w żelu. Oto minirecenzje każdego z tych produktów:1) Paleta cieni: Bardzo ją lubię, jest w niej kilka kolorów, które są moimi hitami. Są to oliwkowa złota zieleń, czerń z wielokolorowym brokatem, srebro oraz śliwka. Każdy z nich jest świetnie napigmentowany, można nimi wyczarować cudowne makijaże. W paletce znajdziemy duże, wygodne lusterko oraz aplikator, który ma z jednej strony gąbeczkę, a z drugiej pędzelek.
Pojemność: 4 gramy
Cena: 16,99 zł


2) Lipstain nr 01, czyli farbka do ust o kolorze ciemnego fioletu/bordo. Można stopniować efekt. Jest bardzo trwała. Wymaga wcześniejszego peelingu ust, by kolor rozłożył się równomiernie.
Pojemność: 8,5 ml
Cena: 8,99 zł


3) Róż w żelu do policzków, czyli cheekstain (farbka do policzków). Tu również możemy (a nawet musimy!) stopniować efekt, wystarczy odrobina, by się nim umalować. Bardzo ładny kolor policzków uszczypniętych mrozem ;) Polecam!
Pojemność: 13 ml
Cena: 10,99 zł

A co Wy myślicie o tej limitowance? Znalazłyście w niej coś dla siebie?

2 komentarze:

  1. paleta cieni niemal wymarzona ma, na pewno jutro na nią zerknę na ostatecznych przed Sylwestrowych zakupach:) a o ustach fioletowych marzę! Lecz jak dla mnie do takich trzeba mieć nienaganne uzębienie, którego nie mam :(
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecam zakup tej paletki, jest kapitalna :) Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń