Obserwatorzy

czwartek, 29 grudnia 2011

CATRICE WELCOME TO LAS VEGAS - RECENZJA KOSMETYKÓW

Obecnie w Drogeriach Natura możemy zakupić limitowaną edycję kosmetyków CATRICE do makijażu pod nazwą "Welcome to Las Vegas" :) Oczywiście ja również skusiłam się na kilka produktów, poniżej krótka recenzja każdego z nich.1) Nazywany na Wizażu "miotaczem shimmerków" puder rozświetlający w atomizerze Shimmering Powder.
Opakowanie budzi zachwyt, przypomina starodawne perfumy, bardzo eleganckie, ozdoba toaletki :) Sam puder ma postać złotego brokatu o mniej i bardziej zmielonych drobinkach. Bardzo ładnie się mieni, będzie idealny do wykonania Sylwestrowego makijażu i ozdoby ciała. 
Pojemność: 5 gramów
Cena: 19,90 zł


2) Eyeliner w pisaku ze złotymi drobinkami również zasługuje na uwagę, niezwykle łatwo się go aplikuje. Nie mam zbyt dużej wprawy w malowaniu kresek płynnymi linerami, ale tym nie sposób zrobić sobie krzywdę. Namalowanie równej kreski staje się dziecinnie łatwe. Jest to mój KWC jeśli chodzi o linery tego typu. Dodatkowo, muszę wspomnieć o trwałości - jest świetna! Liner nie kruszy się, ani nie znika w wewnętrznym kąciku oka aż do zmycia. Naprawdę polecam :)
Pojemność: 1,7 ml
Cena: 15,99 zł


3) Puder utrwalający makijaż Fixing Powder jest to kosmetyk pozwalający cieszyć się dłużej matową i gładką cerą. Ja nakładam go tylko tam, gdzie to konieczne, czyli na strefę T - czoło, nos i brodę. Puder sprawdza się dobrze, jest niewidoczny. Ma bardzo mocno zmieloną konsystencję, wystarczy odrobina, by wykonać makijaż. 
Pojemność: 8,5 grama
Cena: 17,99 zł
Uważam, że to jedna z najbardziej udanych limitowanek CATRICE, kosmetyki mają piękne opakowania i co najważniejsze, są świetne! Polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz